unnamed (18)

חוברת ציורים מתוקשרים

40.00

תיאור מוצר

לכבוד הוא לנו וזכות להקדיש עבודה זו לכל המאסטרים של חוכמה של ההיררכיה פלנטרית ואחווה הלבנה הגדולה.
ציורים מתוקשרים אלו מתפרסמים לכבודם של המאסטרים הנעלים עם הכרת תודה עמוקה למסירות האינסופית שלהם , בסבלנותם , את אהבתם והמחויבות לכל פרט ולסייע לאנושות להתפתח לתהליך ההארה וההתעלות .

במעמקי הר השאסטה, אשר בצפון קליפרניה ארה"ב.
קיימת עיר אור ייחודית אשר נבנתה בזמנים קדומים, שלפני העת העתיקה בהסטוריה האנושית .
עם טביעתה של יבשת האם , למוריה, הצליחו להינצל כמאתיים אלף מבני למוריה, ויחדי עם כהני העיר ומאסטרים אשר התנדבו לצאת זמן קודם לטביעת היבשת . ובתמיכת ההיררכיה האלוהית ואדוני השאמבלה, נבנתה עיר האור טלוס.
ההר אשר הכיל מערה גדולה, אט אט התרחב מהממד השלישי אל תודעת הממד החמישי ונבנו מפלסי העיר. אשר יועדו ללמידה, הזנה, מחייה, חינוך , ומרחבי שפע של טבע המכיל את הבטיו השונים של ממדי האור.
עם התרחבות העיר הגיעו לתמיכה ולמידה משותפת אחים ואחיות מכוכבי האם , הפליאדים , ומכוכב הבית מו, העיר האירה את שמי האטמוספירה ומעבר, ותמכה ברשת ערי האור הפנמיות של כדור הארץ.

זיכרונות יבשת האם , נשתמרו בספרייה האקשית , אשר היכלה את כידע הבראשיתי טרם הטביעה ועד לימינו אנו.
זיכרונות אלו כיום ניתנים לנגישות בני האור , אשר בעלי התהודה האנרגטית הנכונה לקיות מוזנים בידע ובחוכמה העתיקה בימי הבריאה.
כיום , אנו פותחים את שערי עיר האור טלוס אל בני האור, לפתיחת לבבות ואיזון תדרי האור ובניית תדרי האהבה, הנושקים לאנושיות חדשה בפלנטה.
הכהן הגדול אדמה, המייצג את עיר האור , נושא דבריו דרך נציגי ארגוני טלוס בעולם , ותומך בבני למוריה בדרכם חזרה הביתה.
הציורים המתוקשרים נושאים את צפני האור , אשר נטמעים בכל אשר יתבונן עמוקות , הציורים תומכים בתהליך המעבר בין הממדים , ומעניק לכם את היכולת ללמידה טלפתית , מהתבוננות ויציאה למסע למרחבי טלוס.

הזמינו את המדריך האישי שלך למסע בעיר האור, התבוננו בתמונה שלפניכם , וראו את מרכז העיר המקודשת .
ואתם חשים את המשיכה , כמו מגנט הלוקח אתכם אל מרכז העיר. התבוננו בצמחייה המקיפה את העיר , צבעים כמותם לא ראיתם , רכות וריח שושנים מתוך , מרכך את לבכם . כל דחיסות אנרגטית נשטפת מכם והלאה.

אתם מוזמנים להגיע ולעמוד בסמוך ללהבת התמיד , להבה אשר עודה בוהקת מיום הראשון להיווסדה של עיר האור טלוס.
התבוננו בקרן ונשמוה עמוק פנימה אל לבכם המקודש. נשמו עמוק את האטומים בעלי האור הזוהר, נשמו עמוק והכניסו אל כל תא אטום ואלקטרון הבונה את גופכם .
ראו עצמכם בגופי האור הקריסטלים שלכם , עומדים והנה עוד חברים , אחים מעיר האור , מגיעים ונעמדים בסומך אליכם . ראו את אורם , חושו את ליבם האוהב, תדר האהבה הוא אשר מכיל את הכל .

אתם נושמים אותו עמוק וחשים את התרוממות והתרחבות גופכם .
כן אהובים , אתם בטלוס, מולקולות האור הבונות את גופכם נזכרות בתדר הנפלא אותו אתם חשים , שלווה , רכות , אמונה , אהבה.
היש יותר מתדר זה ליצור את בריאת עולמכם , ראו את גופי האור שלכם , מקיפים את גופכם הפיסי , ראו את גופכם הפיסי מקבל ריפוי עמוק , מתרחב אף הוא, והלב פועם , פועם בקצב האהבה.
הנכם מוזמנים לשערי טלוס , לשערי האהבה, החמלה והאור. אנו עמכם המאסטרים הנעלים אנו עמכם בני למוריה אוחזים בידכם ולוחשים , ברוכים הבאים , בשערי האור והאהבה.
(נכתב ע"י איילת סגל – טלוס למוריה 8/5/2015)

כל הזכויות לציורים שמורות ליוליה לגוס 2015 ©, אין להעתיק לצלם לשכפל .

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “חוברת ציורים מתוקשרים”