מבצע!
כריכה אורייון ספר שני

בחזרה לטלוס, מסעו של אוריון בעיר האור טלוס -II

42.00 20.00

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף נולום ארווס סאפיאן – פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף.

קטגוריה:

תיאור מוצר

בחזרה לטלוס II – הרפתקאות אוריון בעיר האור
""אוריון קם והחל מטפס על רגליו של אורליו, הוא אחז בכנף ועלה על גב הדרקון .
וואו! לפתע חש כי הוא עולה מעלה מעלה וראה כיצד הוא מתרחגק מהאדמה. כנפיו הגדולות של אורליו העיפו באוויר את חול הים . אוריון עצם את עינו וחש ברוח המלטפת את פניו. הוא פקח עין אחת וגם את השנייה וראה את עצמו מעל לעננים , מחבק את צוואור של אורליו,
ואורליו מרחף מעלה ומטה מעל נחלים ואגמים , מעל עצי זהב וקשתות בשמיים . אוריון חש את החופש, הוא הרגיש כיצד אורליו חותך את שמי האור ונוסק כלפי מעלה אל האור, כך הם המשיכו לעלות עד אשר הגיעו אל מחוץ להר השאסטה.

כשאוריון ישב על גב הדרקון שעף , הוא חש בגופו את האוויר הצח, את לבו שהתרחב ואת האהבה הנכנסת . וואו! איזו התרגשות ! הוא הרגיש כי האהבה אשר אופפת אותו היא אהבה אחרת , כזו אשר זמן רב לא חש.
"האם אני יכול למלא את מחשבות ליבי" שאל …"

התשובה בספר הנפלא, לרכישה ניתן דרך האתר שלנו…ממש בקלות .
נתראה בטלוס…
תודה , תודה, תודה מלב אל לב , איילת

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “בחזרה לטלוס, מסעו של אוריון בעיר האור טלוס -II”